Podgrzewacze

Podgrzewacze klasyczne do spa i zapachowe inaczej tealighty to małe świeczki o różnym czasie palenia. Najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa i gdzie tworzą niesamowity klimat. Każdy podgrzewacz ma swój czas palenia,który może sięgać 12h. W naszym sklepie znajdziecie również tealighty czyli podgrzewacze zapachowe o różnych zapachach takic...

Podgrzewacze klasyczne do spa i zapachowe inaczej tealighty to małe świeczki o różnym czasie palenia. Najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa i gdzie tworzą niesamowity klimat. Każdy podgrzewacz ma swój czas palenia,który może sięgać 12h. W naszym sklepie znajdziecie również tealighty czyli podgrzewacze zapachowe o różnych zapachach takich jak zielona herbata, afryka i lawenda.

Więcej

Podgrzewacze  Jest 31 produktów.

Podkategorie

  • Klasyczne

    Podgrzewacze, czyli małe świeczki,które najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa czy restauracjach aby stworzyły niesamowity klimat.Można je znaleźć również pod nazwą tealighty. Delikatne, ciepłe światło,które dają te małe świece doskonale podkreśla wyjątkowość chwili.Różnią się czasem palenia i wielkością.

  • Zapachowe

    Podgrzewacze zapachowe to małe świeczki ,które doskonale nadają się zarówno do domowego zacisza jak i do gabinetów czy restauracji. Nadają niesamowity zapach w pomieszczeniu, jednocześnie rozświetlając miejsce delikatnym płomieniem świecy. Najpopularniejsze zapachy to kawa, cynamon i róża ale ...każdy jest wyjątkowy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów