Pomoc

Informacja

Zakupy

Promocje

Wyprzedaże

OLEJE I EURO WKŁADY

Euro wkłady ,euro olej do lamp, lampionów i zniczy oraz wkłady do lampionów Rade i olej do świec to nowa wizja palenia świec, lamp i lampionów. Staranne dobranie składu Euro oleju sprawia iż może on być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Oryginalny Euro olej nie niszczy płyt pomnikowych i można go bezpiecznie stosować zaró...

Euro wkłady ,euro olej do lamp, lampionów i zniczy oraz wkłady do lampionów Rade i olej do świec to nowa wizja palenia świec, lamp i lampionów. Staranne dobranie składu Euro oleju sprawia iż może on być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Oryginalny Euro olej nie niszczy płyt pomnikowych i można go bezpiecznie stosować zarówno na płytach z granitu jak i marmuru.

Więcej

OLEJE I EURO WKŁADY  Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Euro wkłady

    Eurowkłady olejowe to innowacyjne rozwiązanie dla zniczy, lamp czy lampionów. Wkład olejowy posiada knot z włókna szklanego co zapewnia jednostajny i jasny płomień. Nie niszczy pomników, nie dymi i jest bezwonny. Produkt, ze względu na swoje wysokie parametry, może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

  • Euro i Uni olej

    Innowacyjny Uni i Euro olej o wysokich parametrach spalania. Doskonały do wszelkich rodzajów lamp i lampionów czy zniczy po wcześniejszym włożenu euro wkładu. Uni Olej idealnie sprawdza się również w zimie ponieważ temperatura krzepnięcia wynosi -35 st C. Oleje można stosować na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Nie wydziela dymu, jest bezwonny i ekologiczny.

  • LAMPIONY I ZNICZE Z...

    Euro lampiony i znicze to innowacyjne rozwiązanie łączące piękno i wydajność produktu. Zastosowanie euro wkładów w zniczach czy lampionach daje możliwość optymalnego korzystania z produktu jak i zapewnia estetykę najwyższej klasy.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów