Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 20,00 zł

Left Banner

Podgrzewacze zapachowe, świece zapachowe, tealighty zapachowe

Podgrzewacze maxi

Doskonałe rozwiązanie dla osób chcących utrzymać przez dłuższy czas subtelne aromaty. Wydłużony czas palenia  oraz większe wymiary podgrzewaczy doskonale spełniają swoją rolę również w gabinetach kosmetycznych, spa i aromaterapii.

Aktywne filtry

Jest 11 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 20,00 zł

Bispol SKU: 3272

PODGRZEWACZE ZAPACHOWE MAXI CZEKOLADA-WIŚNIA 6 SZT

Duże podgrzewacze zapachowe o aromacie słodkiej czekolady oraz soczystej wiśni. Doskonale prezentują się w małych szklanych lampionikach czy na dekoracyjnych podstawkach. Piękny zapach pozwoli na ukojenie zmysłów oraz spędzenie miłych chwil.

8,20 zł
Bispol SKU: 3219

Podgrzewacze zapachowe MAXI JABŁKO-CYNAMON 6 szt p35-6-87

Podgrzewacze zapachowe o aromacie soczystego jabłka w połączeniu ze słodkim cynamonem. Nuty korzenno owocowe pozwolą na relaksujący czas i nadadzą przytulny charakter domowemu ognisku. Produkt renomowanej firmy Bispol.

8,20 zł
Bispol SKU: 3275

Podgrzewacze zapachowe MAXI CYNAMON 6 szt

Podgrzewacze zapachowe w wersji MAXI o aromacie charakterystycznego, słodkiego a zarazem korzennego cynamonu. Idealne na prezent czy do aromaterapii.

8,20 zł
Bispol SKU: 3273

Podgrzewacze zapachowe OWOCE LEŚNE 6 szt. MAXI

Piękny zapach owoców leśnych zamknięty w podgrzewaczach MAXI. Wydłużony czas palenia oraz większe gabaryty podgrzewaczy doskonale spełniają swoją rolę w gabinetach kosmetycznych, spa i aromaterapii. Świetnie sprawdzą się także w hotelach i restauracjach.

8,20 zł
Bispol SKU: 1501

Podgrzewacze zapachowe MAXI LAWENDA 6 szt. p35-6-79

Piękny zapach kwiatów świeżej lawendy zamknięty w podgrzewaczach MAXI. Wydłużony czas palenia oraz większe gabaryty podgrzewaczy doskonale spełniają swoją rolę w gabinetach kosmetycznych, spa i aromaterapii. Świetnie sprawdzą się także w hotelach i restauracjach.

8,20 zł
Bispol SKU: 3218

Podgrzewacze zapachowe ANTYTABAK 6 szt MAXI

Podgrzewacze zapachowe Antytabak, które pozwalają na niwelowanie niechcianego zapachu dymu tytoniowego z pomieszczeń. Większy wymiar podgrzewaczy pozwala na dłuższe ich użytkowanie. Produkt renomowanej firmy Bispol

8,20 zł
Bispol SKU: 1504

Podgrzewacze zapachowe MAXI RÓŻA 6 szt. p35-6-78

Piękny zapach kwiatów świeżej róży zamknięty w podgrzewaczach MAXI. Wydłużony czas palenia oraz większe gabaryty podgrzewaczy doskonale spełniają swoją rolę również w gabinetach kosmetycznych, spa i aromaterapii. Świetnie sprawdzą się także w hotelach i restauracjach.

8,20 zł
Podgrzewacze zapachowe MAXI WANILIA 6 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1502

Podgrzewacze zapachowe MAXI WANILIA 6 szt.

Podgrzewacze zapachowe MAXI WANILIA to podgrzewacze o wydłużonym czasie palenia i większych gabarytach. Intensywny i długotrwały zapach wanilii jest idealny dla osób lubiących zdecydowanie słodkie aromaty. Produkt świetnie sprawdzi się w gabinetach kosmetycznych i SPA, w restauracjach, w hotelach, a także w domu.

8,50 zł
Podgrzewacze zapachowe MAXI TRUSKAWKA 6 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1503

Podgrzewacze zapachowe MAXI TRUSKAWKA 6 szt.

Podgrzewacze zapachowe MAXI TRUSKAWKA będą idealne dla osób lubiących owocowe nuty. Świeża, a zarazem słodka truskawka ociepli wnętrze każdego domu i nada niepowtarzalną atmosferę. Podgrzewacze zapachowe maxi truskawka świetnie sprawdzą się w domu, w hotelu, w restauracji, w gabinetach kosmetycznych i SPA.

8,20 zł
Podgrzewacze zapachowe MAXI POMARAŃCZA 6 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1506

Podgrzewacze zapachowe MAXI POMARAŃCZA 6 szt.

Podgrzewacze MAXI o intensywnym i długotrwałym zapachu soczystej pomarańczy świetnie sprawdzi się w gabinetach kosmetycznych i SPA, a także w aromaterapii. Idealne do gastronomii, hotelu, czy restauracji.

8,20 zł
Podgrzewacze 20 szt. MAXI ~ 10h
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 91

Podgrzewacze świeczki 20 szt. MAXI ~ 10h

Duże podgrzewacze, renomowanej firmy Bispol o przedłużonym czasie palenia, doskonale nadają się do dekorowania wnętrz. Świetnie prezentują się np. w szklanych misach czy lampionach bądź na podstawkach. Chętnie wykorzystywane przez hotele, restauracje, spa czy firmy cateringowe. Bezproblemowe w ponownym odpalaniu, bezzapachowe, niekapiące i niedymiące.

19,59 zł