Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 13,00 zł

Left Banner

Podgrzewacze

Podgrzewacze

Aktywne filtry

Jest 11 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 13,00 zł

Podgrzewacze Jabłko-Cynamon 30 szt. ~4h
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 862

Podgrzewacze zapachowe Jabłko-cynamon 30 szt. ~4h

Podgrzewacze o cudownym zapachu jabłka i cynamonu, w trzech kolorach, to idealny produkt do podkreślenia jeszcze bardziej oprawy Świąt Bożego Narodzenia czy wypełnienia wnętrza słodkim, intensywnym aromatem świątecznych przygotowań kuchennych. Chętnie kupowany również przez salony spa czy do aromaterapii. Produkt renomowanej firmy Bispol.

10,84 zł
Bispol SKU: 29

Podgrzewacze zapachowe "CYNAMON" 6 szt

Podgrzewacze o przyjemnym zapachu cynamonu to doskonały produkt pobudzający zmysły. Idealnie nadaje sie do podkreślania zapachu np. Świąt Bożego Narodzenia. Stosowany również w aromaterapii przez salony spa. Produkt posiada atest PZH i spełnia normy RAL.

3,50 zł
Podgrzewacze zapachowe KUCHNIA BABCI 6 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1570

Podgrzewacze zapachowe KUCHNIA BABCI 6 szt.

Czymże innym mogą pachnieć podgrzewacze "KUCHNIA BABCI", jak nie babcinymi świątecznymi wypiekami? Aromat tych podgrzewaczy kojarzyć może się z dobrze doprawionym przyprawami korzennymi piernikiem. Lekka nuta cynamonu podkreśla moc tego zapachu. Podgrzewacze "KUCHNIA BABCI" doskonale wpisują się w okres przedświąteczny oraz zimowy.

2,84 zł
Bispol SKU: 1142

Podgrzewacze zapachowe " Cynamon " 18 szt. ~ 4h

Podgrzewacze zapachowe o zapachu cynamonu, w trzech kolorach dla urozmaicenia aranżacji dekoracyjnych. Idealne dla koneserów tego jakże dobrze nam znanego zapachu. Po zapaleniu, aromat wypełni wnętrze i umili chwile. Produkt renomowanej firmy Bispol. Polecamy.

7,07 zł
Bispol SKU: 3131

Podgrzewacze zapachowe CYNAMON-POMARAŃCZA 6 szt.

Podgrzewacze zapachowe Cynamon - Pomarańcza 6 szt. to aromat nie tylko na święta! Soczysta, orzeźwiająca pomarańcza, przełamana ostrą nutą cynamonu dodaje mnóstwo energii i pobudza do działania. Zapach idealny dla osób lubiących cytrusowo - korzenne aromaty. Podgrzewacze świetnie sprawdzą się w hotelach, restauracjach, gabinetach SPA i kosmetycznych.

3,50 zł
Bispol SKU: 3240

Podgrzewacze zapachowe "JABŁKO-CYNAMON" 18 szt ~ 4 h p15-18-87

Podgrzewacze zapachowe w ilości 18 szt o aromacie słodkiego jabłka i wyrazistego cynamonu. Idealne dla osób lubiących zapach np. domowych wypieków. Podgrzewacze posiadają 3 różne kolory co umożliwia komponowanie barwnych aranżacji dekoracyjnych.

7,80 zł
Podgrzewacze Cynamon 30 szt ~ 4h
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1108

Podgrzewacze zapachowe Cynamon 30 szt ~ 4h

Tealighty pięknie pachnące aromatycznym cynamonem. W 3 kolorach idealnie wspólgrających ze sobą. Dzięki temu zróżnicowaniu można tworzyć zmysłowe i dobrane kolorystycznie dekoracje bądź aranżacje danej chwili, przy zachowaniu jednego zapachu. Świetne na prezent dla koneserów tego aromatu.

10,84 zł
Podgrzewacze zapachowe MAXI POMARAŃCZA 6 szt.
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 1506

Podgrzewacze zapachowe MAXI POMARAŃCZA 6 szt.

Podgrzewacze MAXI o intensywnym i długotrwałym zapachu soczystej pomarańczy świetnie sprawdzi się w gabinetach kosmetycznych i SPA, a także w aromaterapii. Idealne do gastronomii, hotelu, czy restauracji.

8,20 zł
Bispol SKU: 1153

Podgrzewacze zapachowe Pomarańcza 30 szt ~4h p15-30-63

Podgrzewacze zapachowe o aromacie pomarańczy. Świetny produkt do aromaterapii i  spa ale nie tylko. Doskonałe do stworzenia niepowtarzalnego klimatu oraz rozpieszczenia zmysłu powonienia. Pastelowe kolory dodadzą ciepła danej dekoracji.

12,84 zł
Bispol SKU: 1146

Podgrzewacze zapachowe " Pomarańcza " 18 szt. ~ 4h p15-18-63

Ślicznie pachnące aromatyczną pomarańczą podgrzewacze w ilości 18 sztuk, w trzech fantastycznych kolorach dla urozmaicenia aranżacji dekoracyjno-zapachowych. Świetny produkt do salonów kosmetycznych bądź spa ale nie tylko. Chętnie kupowane przez indywidualnych klientów oraz koneserów tego rewelacyjnego aromatu.

7,80 zł
Podgrzewacze zapachowe CZEKOLADA-POMARAŃCZA 18 szt. ~ 4h Bispol p15-18-340
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: BL1033

Podgrzewacze zapachowe CZEKOLADA-POMARAŃCZA 18 szt. ~ 4h Bispol p15-18-340

Ślicznie pachnące smakowitą czekoladą i aromatyczną pomarańczą podgrzewacze w ilości 18 sztuk, w trzech fantastycznych kolorach dla urozmaicenia aranżacji dekoracyjno-zapachowych. Świetny produkt do salonów kosmetycznych bądź spa ale nie tylko. Chętnie kupowane przez indywidualnych klientów oraz koneserów tych rewelacyjnych aromatów.

7,07 zł