Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 45,00 zł

Left Banner

Świece Sojowe marki Flagolie - Kolekcja Four Seasons

Kolekcja Four Seasons

O kolekcji Four Seasons

W kolekcji FOUR SEASONS zamykamy zapachy pór roku po to, byś mógł do nich wracać, kiedy tylko zechcesz. Zimowa odsłona serii zawiera nuty, które kojarzą się z długimi wieczorami spędzanymi w gronie najbliższych, lepieniem bałwana, wspólnym pieczeniem ciast oraz wzajemną życzliwością. Zapachy pomogą powrócić myślą do beztroskich czasów dzieciństwa. W trakcie chłodnych miesięcy dodadzą klimatu pomieszczeniom i uczynią wnętrze bardziej przytulnym. Gdy za oknem zaświeci słońce przywołają na myśl magię mroźnych popołudni.

Aktywne filtry

Jest 2 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 45,00 zł

Naturalna świeca sojowa KWIAT LIPY Four Seasons foto1
  • -15%
  • Nowość
Flagolie SKU: 3427

Naturalna świeca sojowa KWIAT LIPY Four Seasons 120 gram

Co poczujesz, gdy powąchasz świecę sojową o zapachu kwiatu lipy? Na myśl z pewnością przyjdą ci gorące czerwcowe wieczory i lipcowe poranki spędzane w rytmie slow. Wspomnisz delikatne promienie słońca i golden hour spędzane w towarzystwie najbliższych. Kwiat lipy charakteryzuje subtelna słodka woń z wyczuwalną nutą goryczy. Tak właśnie pachnie powietrze, gdy przyroda przygotowuje się na nadejście lata. Czas palenia świecy - około 20 godzin.

38,25 zł Cena regularna 45,00 zł
Naturalna świeca sojowa...
  • -15%
  • Nowość
Flagolie SKU: 3428

Naturalna świeca sojowa POZIOMKA Four Seasons 120 gram

Świeca do wnętrz o zapachu Poziomki, wykonana ręcznie z naturalnego wosku sojowego wolnego od GMO, pestycydów i sztucznych dodatków. Wylana w szklanym, brązowym, zakręcanym słoiczku. Przyjemna owocowa słodycz wyczuwalna jest jeszcze przed rozpaleniem świecy, zaraz po jej otworzeniu. Czas palenia świecy - około 20 godzin.

38,25 zł Cena regularna 45,00 zł