Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 69,00 zł

Left Banner

Świece sojowe marki Candela - Kolekcja okolicznościowa

Kolekcja okolicznościowa

Naturalne świece sojowe są nie tylko doświadczeniem estetycznym, ale także wyjątkowym sposobem wyrażenia emocji i uczuć. W kolekcji okolicznościowych świec gratulacyjnych znajdziesz idealne rozwiązanie, aby uczcić ważne momenty życia.

Każda świeca sojowa z kolekcji okolicznościowych w naturalnym pięknie i elegancji symbolizuje różne wydarzenia i uczucia. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wyrazić swoje podziękowanie, zaprosić kogoś do roli druhny czy też wyznać miłość, świece sojowe pozwalają stworzyć niezapomniane chwile pełne emocji i autentycznego piękna.

Aktywne filtry

Jest 3 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 69,00 zł

Świeca sojowa zapachowa...
  • -9,00 zł
  • Nowość
Candela SKU: CA1059

Świeca sojowa zapachowa GRATULACYJNA w szklance 220 ml

Kup gratulacyjną święcę zapachową o zapachu OWACJI NA STOJĄCO I SPLENDORU - to świetny pomysł na prezent aby uczcić wyjątkową okazję jaka zdarzy się wśród bliskich ci osób. Czas palenia świecy - około 50 godzin.

60,00 zł Cena regularna 69,00 zł
Świeca sojowa dla przyjaciółki BEST UNPAID THERAPIST o zapachu przyjaźni foto1
  • -9,00 zł
  • Nowość
Candela SKU: CA1048

Świeca sojowa dla przyjaciółki FOR BEST UNPAID THERAPIST o zapachu przyjaźni 200 ml

Świeca sojowa dla przyjaciółki For BEST UNPAID THERAPIST - przyjaźń to jedna z najtrwalszych więzi w naszym życiu. Z przyjaciółmi dzielimy nasze sukcesy i radości, ale także troski i porażki, o każdej porze dnia i nocy. Niech Świeca „Best Unpaid Therapist” o zapachu aromatycznej trufli będzie wyrazem wdzięczności za wspólne chwile, uśmiechy i łzy. Czy prezenty trzeba dawać zawsze z jakiejś okazji? Jeśli tak, to niech każdy dzień będzie Dniem Przyjaciela! Czas palenia świecy - około 45 godzin.

50,00 zł Cena regularna 59,00 zł