Świeczniki / podstawki

Świece i świeczki to również takie akcesoria jak świeczniki, podstawki pod świece, czy gasidełka. To doskonałe uzupełnienie dekoracji, bezpieczeństwo palących się świec i duże ułatwienie w obsłudze świeczek.

Świeczniki / podstawki  Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

  • LAMPIONY

    Lampiony woskowe i ogrodowe na małe świeczki czyli podgrzewaczei świece mogą również spełniać funkcję lampionów balkonowych. Wprowadzają wyjątkowy nastrój, rozświetlając blaskiem świecy otoczenie. Wyjątkowe, wytwarzane ręcznie w połączeniu z małą świecą lub tealightem tworzą niesamowitą atmosferę w pomieszczeniu, restauracji czy gabinetach spa. Polecamy.

  • Podstawki

    Podstawki pod świece to nie tylko bezpieczeństwo i ochrona przed zniszczeniem ale również piękna ozdoba. Wraz ze świecami podstawki tworzą doskonałe połączenie dekorując stół w restauracji czy nadając klimat w pokoju czy gabinecie.

  • Świeczniki

    Świeczniki na podgrzewacze oraz na świece to doskonałe uzupełnienie dekoracji. Świeczniki porcelanowe które są dostępne w naszym sklepie polskie świece są również doskonałym zabezpieczeniem przed rozlaniem się świecy czy podgrzewacza.