WALCE

Świeca w kształcie walca to najczęściej wybierana świeczka do codziennego użytku. O jej przydatności decyduje w dużej mierze jakość. Dlatego wybraliśmy dla naszych klientów najlepsze świece na rynku. Charakteryzują się długim czasem palenia, oraz równomiernym wypalaniem. Bardzo ważne jest również to iż wypalają się do samego końca dzięki czemu dodatkowo z jakością wiąże się oszczędność.

WALCE  Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Walce 40/60

  Walce klasyczne renomowanej firmy Bispol idealnie nadają się do wszelkich stroików, świeczników czy małych podstawek. Doskonałe dla hoteli, restauracji, kawiarni, kwiaciarni oraz do dekoracji ślubnych bądź komunijnych. Polecamy.

 • Walce 40/80

  Świeca walec inaczej zwana świecą wotywną, renomowanej firmy Bispol idealnie nadaje się do wszelkich dekoracji uroczystości rodzinnych, ślubów, komunii czy chrztów. Chętnie kupowana również do hoteli, restauracji, kwiaciarni np. do stroików czy spa jak i przez indywidualnych klientów. Elegancko prezentuje się we wszelakich świecznikach lub na podstawkach. Polecamy

 • Walce 50/100

  Świece walce o tym przekroju idealnie nadają się do świeczników bądź stroików. Doskonałe do hoteli, restauracji, kawiarni jak i na różne okazje związane z uroczystościami rodzinnymi ale nie tylko. Świetnie prezentują się również w mniejszych lampionach bądź w zestawach. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w naszym sklepie.

 • Walce 60/100

  Świece klasyczne walce, inaczej nazywane również słupkowe bądź pieńkowe. Idealnie nadają się do wystroju sal bankietowych dopełniają wystrój imprez okolicznościowych czy rodzinnych. Dodają uroku oraz elegancji. Chętnie kupowane przez hotele, restauracje oraz salony spa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Walce 60/120

  Świece walce, nazywane również pieńkowe bądź słupkowe, o świetnym, jednolitym spalaniu jak i długim czasie palenia. Idealne do hoteli, restauracji i salonów spa jak i indywidualnych klientów. Pięknie prezentują się również na uroczystościach weselnych, komunijnych i chrztach. Doskonałe do techniki decoupage.

 • Walce 60/150

  Świeca w kształcie walca, idalna do wystroju wnętrz hoteli, restauracji, spa jak i indywidualnych. Doskonałe świece do lampionów czy świeczników. Idealne do zdobień techniką decoupage ze względu na swoją bardzo gładką powierzchnię zewnętrzną. Nie kapią, nie dymią i mają wydłużony czas palenia.

 • Walce 70/100

  Świece w kształcie walca inaczej nazywane również pieńkowe bądź słupkowe. Świetne do dekoracji i wystroju hoteli, restauracji, kawiarni, kwiaciarni czy spa. Idealne na okazje ślubów, wesel, komunii bądź chrztów jak i świąt. Doskonale płaska powierzchnia świec czystych zapewnia również podstawę do wykonywania na nich zdobień ręcznych bądź techniką decoupage.

 • Walce 70/120

  Świece o wymiarze 70/120 mm idealnie pasuja do większości lampionów czy podstawek. Chętnie kupowane przez hotele czy restauracje w celu dekorowania sal balowych, ślubnych, bankietowych, komunijnych czy uroczystości rodzinnych bądź cateringowych. Atrakcyjna cena świec w naszym sklepie. Polecamy

 • Walce 70/150

  Polecamy Państwu doskonałe produkty w postaci świec w kształcie walca, o wymiarach 70/150 mm inaczej zwanymi pieńkowymi bądź słupkowymi. Doskonałe do dekoracji hoteli, restauracji, spa, imprez rodzinnych, okolicznościowych bądź cateringowych. Idealnie płaska powierzchnia zewnętrzna świecy doskonale nadaje się do zdobień ręcznych bądź metodą decoupage.

 • Walce 80/90

  Świece w kształcie walca, inaczej pieńkowe bądź słupkowe idealne do mniejszych świeczników, lampionów czy podstawek. Pięknie prezentują się we wszelkich dekoracjach. Chętnie kupowane przez hotele i restauracje jak i salony spa oraz do indywidualnych aranżacji wnętrz domowych.

 • Walce 80/150

  Świece o tych wymiarach idealnie prezentują się w lampionach, misach czy paterach. Doskonałe do wszelkich aranżacji na różne okazje jak i do indywidualnych zdobień. Nie kapią, nie dymią i nie wydzielają zapachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 • Walce 80/200

  Świece o tych wymiarach idealnie prezentują się w lampionach, misach czy paterach. Doskonałe do wszelkich aranżacji na różne okazje jak i do indywidualnych zdobień. Nie kapią, nie dymią i nie wydzielają zapachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 • Walce 80/250

  Najbardziej okazałe ze świec w kształcie walca, zwane również - świece pieńkowe lub świece słupkowe. Doskonałe do hoteli, restauracji, spa, dużych lampionów, latarni, na tarasy bądź do ogrodów. Idealne do ręcznego malowania bądź zdobienia różnymi technikami. Zapraszamy.

 • WALCE KRĘCONE, RETRO

  Eleganckie a zarazem bardzo oryginalne duże świece w kształcie walca o przepięknym kręconym wzorze. Doskonałe do każdego wnętrza, Idalne do tworzenia przepięknych aranżacji dekoracyjnych. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów