Podgrzewacze

Podgrzewacze klasyczne do spa i zapachowe inaczej tealighty to małe świeczki o różnym czasie palenia. Te małe świeczki najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa czy restauracjach gdzie tworzą niesamowity klimat wyciszenia. Każdy podgrzewacz ma swój czas palenia, który może sięgać nawet 12h. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie również tealighty czyli podgrzewacze zapachowe o różnych zapachach takich jak zielona herbata, afryka czy lawenda. Przewagą świec wysokiej jakości jest znaczna oszczędność gdyż mała świeca wypala się samego końca a nawet kilkukrotne , ponowne zapalanie tealighta, nie stanowi problemu.

Podgrzewacze  Jest 70 produktów.

Podkategorie

  • Podgrzewacze bezzapachowe

    Podgrzewacze, czyli małe świeczki,które najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa czy restauracjach aby stworzyły niesamowity klimat.Można je znaleźć również pod nazwą tealighty. Delikatne, ciepłe światło,które dają te małe świece doskonale podkreśla wyjątkowość chwili.Różnią się czasem palenia i wielkością.

  • Podgrzewacze Zapachowe

    Podgrzewacze zapachowe to małe świeczki ,które doskonale nadają się zarówno do domowego zacisza jak i do gabinetów czy restauracji. Nadają niesamowity zapach w pomieszczeniu, jednocześnie rozświetlając miejsce delikatnym płomieniem świecy. Najpopularniejsze zapachy to kawa, cynamon i róża ale ...każdy jest wyjątkowy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów