Podgrzewacze

W tym dziale każdy znajdzie coś dla siebie. Duża gama podgrzewaczy zapachowych jak i tych, które nie wydzielają żadnego aromatu, w tradycyjnych jak i niestandardowych rozmiarach i czasach spalania pozwoli Wam dokonać wygodnego wyboru.

Tealighty bezapachowe są idealnym produktem do hoteli i restauracji. Nie wytwarzają aromatu ani dymu co sprawia, że można je stosować w każdym wnętrzu bez narażania na dyskomfort osób wrażliwych na zapachy.

Natomiast szeroki wachlarz podgrzewaczy zapachowych w naszym sklepie, to raj dla osób wymagających. Znajdziecie tu bukiety aromatów z całej kuli ziemskiej.

Podgrzewacze   Jest 67 produktów.

Podkategorie

  • Podgrzewacze bezzapachowe

    Podgrzewacze, czyli małe świeczki,które najczęściej wykorzystywane są w gabinetach spa czy restauracjach aby stworzyły niesamowity klimat.Można je znaleźć również pod nazwą tealighty. Delikatne, ciepłe światło,które dają te małe świece doskonale podkreśla wyjątkowość chwili.Różnią się czasem palenia i wielkością.

  • Podgrzewacze Zapachowe

    Podgrzewacze zapachowe to małe świeczki ,które doskonale nadają się zarówno do domowego zacisza jak i do gabinetów czy restauracji. Nadają niesamowity zapach w pomieszczeniu, jednocześnie rozświetlając miejsce delikatnym płomieniem świecy. Najpopularniejsze zapachy to kawa, cynamon i róża ale ...każdy jest wyjątkowy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów