Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 10,00 zł

Left Banner

Świece pływające, Pływające świeczki, Świeczki wodne, Świece wodne

Świece pływające

Świece pływające, to unoszące się na wodzie małe świeczki, które można użyć jako świece dekoracyjne. Podkreślające wzniosłość chwili pływające świeczki to bardzo romantyczna wersja świec. Świeczki pływające to nie tylko romantyczna chwila, to ciekawa dekoracja z odbiciem płomienia w lustrze wody. Prawdziego uroku, świeczki pływające dodają o zmroku gdy wokół jest cisza, lub gdy gra nastrojowa muzyka. Niezwykłą dekorację, świece pływające tworzą w prostym szklanym naczyniu, wypełnionym wodą i oszlifowanymi kamieniami. Co wyróżnia oprócz tego świeczki pływające? Na pewno wiele kolorów, wielkość i kształt. Jak przystało na świece dekoracyjne sam kształt powinien być już atutem. Stąd z pewnością piękne świece wodne o kształcie róży.

Aby sprawdzić jakie świeczki wodne znajdują się w ofercie zapraszamy do naszego sklepu.

Aktywne filtry

Jest 2 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 10,00 zł

Zawa-Pak SKU: 1297

Świece pływające małe 10 szt 45/25 mm SWIM4525N

Świece pływające w dwóch kolorach do wyboru białym lub ecru. Idealne na wszelakie uroczystości ślubne, weselne, komunijne, bankiety czy imprezy cateringowe ale nie tylko. Doskonałe do tworzenia przepięknych dekoracji wodnych również w ogrodach. Polecamy.

9,19 zł
Świece pływające Serca 4 szt
  • Obecnie brak na stanie
SKU: 1568

Świece pływające czerwone Serce 4 szt.

Piękne, czerwone świece pływające w kształcie serca. Pakowane po 4 szt. Elegancka i szykowna ozdoba na Walentynki, zaręczyny bądź romantyczne chwile spędzane we dwoje. Świece pływające również chętnie kupowane są na Ślub i Wesele.

4,99 zł