Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 16,00 zł

Left Banner

Świece antykomarowe Świece przeciw insektom, świece zapachowe

Świece antykomarowe

W tym dziale znajdą Państwo świece bardzo przydatne w ogrodach, na tarasachgrillu czy piknikuŚwiece antykomarowe to niezastąpiony produkt, który ma w sobie potrójne zastosowanie. Upiększy chwilę relaksu, delikatnie pobudzi zmysły oraz co najistotniejsze, zapewni ochronę przed owadami.

Aktywne filtry

Jest 10 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 16,00 zł

Zawa-Pak SKU: 1275

Świeca na komary - świeca antykomarowa CITRONELLA-LAWENDA 80 gram

Świeczka antykomarowa o połączonych zapachach świeżej cytryny oraz delikatnej lawendy to niezastąpiony produkt w naszych ogrodach czy na tarasach. Zapewni dobrą ochronę przed tymi nieznośnymi owadami. Dodatkowo umili relaks swoim blaskiem jak i aromatem.

5,00 zł
Zawa-Pak SKU: 1277

Świeca na komary - świeca antykomarowa PELARGONIA 80 gram

Któż z nas nie zna zapachu kwiatów pelargonii... Otóż w prezentowanej świecy antykomarowej jest on zawarty aby tworzyć ochronę przed komarami. Świeczka niezastąpiona w trakcie imprez na świeżym powietrzu. Delikatnie słodkawy zapach jak i blask świecy dodatkowo umili ten czas.

5,00 zł
Duża świeca na komary - świeca antykomarowa w puszce CITRONELLA Z ROZMARYNEM
  • Obecnie brak na stanie
Zawa-Pak SKU: 3136

Duża świeca na komary - świeca antykomarowa w puszce CITRONELLA Z ROZMARYNEM

Świeca zapachowa antykomarowa Citronella & Rozmaryn w puszce z przykrywką! Nowość na rynku świec! Świeca skutecznie odstrasza owady dzięki aromatowi cytroneli. Przykrywka pozwala zachować zapach świecy na dłużej. Aromat tej świecy jest świeży, lekko ziołowy, cytrusowy. Idealny na balkon, taras, ogród. Świetnie sprawdzi się także w hotelach i restauracjach.

15,00 zł
Zawa-Pak SKU: 3135

Duża świeca na komary - świeca antykomarowa w puszce CITRONELLA Z LAWENDĄ

Nowość na rynku! Świeca zapachowa antykomarowa zamknięta w puszce z przykrywką! Idealna na tarasy, balkony i ogród. Cytronela skutecznie odstrasza natrętne owady, a nutka lawendy podkreśla przyjemny zapach.Świeca ma właściwości aromaterapeutyczne. Polecana do hoteli, restauracji, domu.

15,00 zł
Zawa-Pak SKU: 3141

Świeca na komary - świeca antykomarowa CITRONELLA 80 gram

Świeca antykomarowa CITRONELLA polecana w szczególności do ogrodu, na balkon lub taras. Świetnie sprawdza się na imprezach plenerowych. Świeca ma orzeźwiający i świeży aromat cytroneli, która odstrasza natrętne owady.

4,74 zł
Zawa-Pak SKU: 3140

Duża świeca na komary - świeca antykomarowa w puszce CITRONELLA

Citronella zamknięta w puszce z przykrywką to idealna alternatywa na imprezy plenerowe! Po zgaszeniu świecy, można przykryć puszkę wieczkiem, dzięki czemu zapach nie traci na intensywności. Świeca antykomarowa Citronella polecana jest hotelom i restauracjom, które posiadają na swoim terenie ogródek. Cytronela to olejek, który odstrasza uporczywe insekty, np. komary.

15,00 zł
Nadzieja SKU: 3359_1

Świeca na komary - świeca antykomarowa CITRONELLA 2 szt 2x130 gram

Dwie duże świece zapachowe odstraszające komary o zapachu citronelli to idealny produkt do ogrodów czy na tarasy. Świece poprzez stopniowe uwalnianie aromatu, działają odpychająco na nieznośne owady. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki świec a każda z nich posada 3 knoty co sprawia, że aromat świecy jest bardziej intensywny. Świece przeznaczone są do użytku na zewnątrz.

16,00 zł
Nadzieja SKU: 3359_2

Świeca na komary - świeca antykomarowa DRZEWO CEDROWE 2 szt 2x130 gram

Dwie duże świece odstraszające nieznośne komary o zapachu drzewa cedrowego to idealny produkt na otwarte przestrzenie. Świetnie spełniają swoją rolę w ogrodach, na działkach, tarasach czy balkonach. Każda ze świec posiada 3 knoty co powoduje równomierne wypalanie się świecy oraz wzmaga ich aromat. Świece przeznaczone do użytku na zewnątrz.

16,00 zł
Nadzieja SKU: 3359_3

Świeca na komary - świeca antykomarowa LAWENDA 2 szt 2x130 gram

Dwie lawendowe duże świece odstraszające komary, idealne na tarasy, działki rekreacyjne, do ogrodów czy na balkony. Pomogą skutecznie odstraszyć nieproszonych gości. Każda ze świec posiada 3 knoty co powoduje lepsze jej spalanie oraz potęguje aromat. Świec nie należy używać w pomieszczeniach.

16,00 zł