Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 9,00 zł

Left Banner

Świece walce wotywne Hurtownia sklep ze świecami

Walce 40/60

Walce klasyczne renomowanej firmy Bispol idealnie nadają się do wszelkich stroików, świeczników czy małych podstawek. Doskonałe dla hoteli, restauracji, kawiarni, kwiaciarni oraz do dekoracji ślubnych bądź komunijnych. Polecamy.

Aktywne filtry

Jest 4 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 9,00 zł

Świece wotywne 40/60 4 szt
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 749

Świece wotywne białe/ecru 40/60 4 szt

Świece wotywne czyli tak zwane ofiarne to świece, których używało się i nadal używa przy różnego rodzaju modlitwach lub intencjach ale nie tylko. Świetnie nadają się do małych lampionów jak i świeczników. Nie kapią, spalają się równomiernie i nie dymią. Posiadamy je w naszym sklepie w 2 kolorach do wyboru.

Produkt posiada atest PZH i spełnia normy RAL.

6,49 zł
Bispol SKU: 1201

Świece wotywne złote 40/60 4 szt

Świece wotywne, inaczej ofiarne w kolorze zlota to idealne świeczki do stroików, świeczników czy lampionów ale nie tylko. Pięknie prezentują się w każdej aranżacji dekoracyjnej ze względu na swoją prostotę a tym samym elegancję. Nie dymią i nie kapią.

Produkt posiada atest PZH i spełnia normy RAL

7,90 zł
Bispol SKU: 1203

Świece wotywne srebrne 40/60 4 szt sw40/60-271

Świece wotywne, inaczej ofiarne w kolorze srebra to idealne świeczki do stroików, świeczników czy lampionów ale nie tylko. Pięknie prezentują się w każdej aranżacji dekoracyjnej ze względu na swoją prostotę a tym samym elegancję. Nie dymią i nie kapią.

Produkt posiada atest PZH i spełnia normy RAL

8,60 zł
Świece wotywne 40/60 burgund 4 szt
  • Obecnie brak na stanie
Bispol SKU: 3258

Świece wotywne 40/60 burgund 4 szt

Małe świece wotywne w kolorze burgundowym to idealny produkt do tworzenia np stroików ale nie tylko. Pasują do małych, szklanych świeczników czy lampioników. Wygodne opakowanie zawiera 4 sztuki świec. Świece nie kapią, wypalają się w równomiernie i nie wydzielają dymu. Produkt renomowanej firmy Bispol.

6,49 zł