WOSKI ZAPACHOWE

Aromaterapia oferowana przez woski zapachowe to jedna z wielu przyjemności, która zapewnia odprężenie, koi zmysły oraz oddaje w pełni uczucie świeżości. Woski zapachowe prezentowane w tym dziale, są niezastąpioną formą relaksacji. Przeznaczone do kominków zapachowych. Mogą być ze sobą łączone tworząc indywidualną kompozycję aromatycznych bukietów w romantycznych chwilach. Sprawdzają się zarówno w domu jak i w hotelu czy spa .

WOSKI ZAPACHOWE  Jest 14 produktów.

Podkategorie

  • Woski małe

    Mniejsza wersja wosków do aromaterapii. Przeznaczone do kominków, świetnie spełnią rolę jako odświeżenie wnętrza cudowną gamą zapachów. Woski można łączyć ze sobą tworząc swoją własną nutę zapachową.

  • Woski duże

    Woski zapachowe o większych rozmiarach idealnie komponują się z dużymi kominkami do aromaterapii a tym samym pozwalają na dłuższe utrzymanie pięknej woni we wnętrzu. Dzięki dużej różnorodności aromatów oraz możliwości łączenia wosków, każdy może stworzyć oryginalny i niepowtarzalny bukiet, oddający indywidualny charakter osobowości.

  • Kominki na wosk zapachowy

    Klasyczne, gustowne kominki na wosk zapachowy wykonane z największą precyzją. Kominek do wosków zapachowych wykonany jest zazwyczaj z ceramiki o rozmaitym kolorze i kształcie. Nowoczesne kominki mają klasyczny kształt i prosty design. Kominek to niezbędny produkt podczas AROMATERAPII. Aby cieszyć się pięknym aromatem, należy do dolnej części kominka włożyć klasyczny podgrzewacz - tealight bezzapachowy, zaś w górnej jego części należy umieścić połamany na kawałki wosk lub olejek zapachowy. Im więcej wosku zapachowego w kominku, tym intensywniejszy zapach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów