Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 35,00 zł

Left Banner

Świeca walec kręcona

Walce kręcone, retro

Eleganckie a zarazem bardzo oryginalne duże świece w kształcie walca o przepięknym kręconym wzorze. Doskonałe do każdego wnętrza, Idalne do tworzenia przepięknych aranżacji dekoracyjnych. 

Aktywne filtry

Jest 5 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 35,00 zł

SKU: 1300

Świeca walec kręcony TWIST 70/250

Piękna, duża świeca kręcona w kształcie walca. Świetna do tworzenia przepięknych dekoracji przy takich okazjach jak ślub, komunia, wesele, chrzest czy złote lub srebrne gody. Świeca walec kręcony TWIST 70/250 idealna do hoteli, restauracji, spa oraz chętnie kupowana wśród twórców imprez cateringowych.

33,00 zł
Świece Twist 3 szt 70/70/100/150
  • Obecnie brak na stanie
Zawa-Pak SKU: 1298

Zestaw świece klasyczne walce Twist 3 szt 70/70/100/150

Zestaw trzech ślicznych, ozdobnych świec TWISTw kolorze białymecru. Doskonały produkt do stworzenia pięknej dekoracji. Świece idealnie prezentują się na podstawkach, świecznikach czy stołach oraz dodają niepowtarzalnego uroku w trakcie imprez rodzinnych bądź cateringowych. Polecane do aranżacji ślubnych, weselnych, komunijnych jak i hotelowych. Ciekawy wzór nadaje im elegancji oraz wytworności

19,99 zł
Zawa-Pak SKU: 1299

Świece Twist 4 szt 70/70/100/150/200

Zestaw czterech ślicznych, ozdobnych świec w kolorze białym lub ecru. Doskonały produkt do stworzenia pięknej dekoracji. Świece idealnie prezentują sie na podstawkach, świecznikach czy stołach oraz dodają niepowtarzalnego urkou w trakcie imprez rodzinnych. Polecane do aranżacji ślubnych, weselnych, komunijnych jak i hotelowych. Polecamy łączenie z innymi zestawami o tym samym wzorze.

34,99 zł
Zestaw świec RETRO, srebrny
  • Obecnie brak na stanie
Zawa-Pak SKU: 1378

Zestaw świec RETRO 3 szt., srebrny

Zestaw świec RETRO, srebrny to nietuzinkowy komplet trzech świec walców z wypukłymi, gładko zakończonymi ostrosłupami. Przez swój oryginalny kształt świeca dodaje wnętrzu elegancji i klasy. Na pewno każdy zwróci uwagę na taką dekorację. Świeca świetnie prezentować się będzie również na wigilijnym stole.

28,99 zł
Zestaw świec TWIST, cappuccino
  • Obecnie brak na stanie
Zawa-Pak SKU: 1373

Zestaw świec TWIST 3 szt., cappuccino

Zestaw świec TWIST, cappuccino to nietuzinkowy komplet trzech świec walców z wypukłym, świderkiem dookoła. Przez swój oryginalny kształt świeca dodaje wnętrzu elegancji i klasy. Na pewno każdy zwróci uwagę na taką dekorację. Świeca świetnie prezentować się będzie również na wigilijnym stole.

24,99 zł