Przeglądaj kategorie

Główna

Left Banner

Olejek do lampy katalitycznej Ashleigh & Burwood - Orange & Cinnamon 500 ml

Olejek do lampy katalitycznej Ashleigh & Burwood - Orange & Cinnamon 500 ml

AB1025

Ashleigh i Burwood - Orange & Cinnamon 500 ml  - rozgrzewający i sugestywny zapach, który przywołuje wspomnienia tradycyjnych bożonarodzeniowych pomanderów.

Nuty zapachowe:  pomarańcza, cynamon, goździk

Sugestywny zapach pikantnej pomarańczy uzupełniony jest nutą grejpfruta i zmieszany z rozgrzewającymi nutami cynamonu i goździków. Niuanse imbiru i anyżu przywołują wspomnienia tradycyjnych pomanderów.

block Brak w magazynie
Brak w magazynie
69,90 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Olejek do lampy Ashleigh i Burwood - Olejek do lampy katalitycznej Ashleigh & Burwood - Orange & Cinnamon 500 ml  - rozgrzewający i sugestywny zapach, który przywołuje wspomnienia tradycyjnych bożonarodzeniowych pomanderów.

Nuty zapachowe: pomarańcza, cynamon, goździk

Sugestywny zapach pikantnej pomarańczy uzupełniony jest nutą grejpfruta i zmieszany z rozgrzewającymi nutami cynamonu i goździków. Niuanse imbiru i anyżu przywołują wspomnienia tradycyjnych pomanderów.

Nasze zapachy do lamp są produkowane w Anglii i zawierają naturalne składniki. 

Można je kupić w różnych zapachach z czterech różnych rodzin zapachowych, a także w niewielkiej kolekcji zapachów do aromaterapii, które pozwalają jednocześnie nadawać zapach i dezynfekować powietrze.

Ten olejek służy tylko  i wyłącznie do użycia z katalityczną lampą zapachową. Zapach będzie można poczuć dopiero po zastosowaniu tej metody spalania katalitycznego.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

 • Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy.
 • Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.
 • Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.
 • Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

JAK KORZYSTAĆ Z LAMPY ZAPACHOWEJ ASHLEIGH & BURWOOD? 

 1. Postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Pamiętaj: uważaj, by olejek się nie przelał, a jeśli tak się stało, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.
 2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje), by umożliwić nasiąknięcie knota wybraną kompozycją zapachową.
 3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!
 4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką!). W tym momencie lampa rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.
 5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Dlatego, gdy lampa pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.
 6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryj kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie.
 7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

: AB1025
Brak w magazynie

16 inne produkty z tej kategorii: