Przeglądaj kategorie

Główna

Left Banner

Sojowa świeca zapachowa BŁOGOSTAN kolekcja FEELINGS - Flagolie 330 gram

Flagolie
3411

BŁOGOSTAN to naturalna świeca sojowa z kolekcji FEELINGS wylana w wykonanym metodą rzemieślniczą szkle. Nuty zapachowe świecy BŁOGOSTAN kolekcja FEELINGS:

nuty głowy: cytryna, malina, szafran

nuty serca: róża, słodka wanilia, paczuli

nuty głębi: drzewo cedrowe, piżmo, skóra

Czas palenia 60-72 godziny.

block Brak w magazynie
Brak w magazynie
135,20 zł
169,00 zł
Zniżka 20%
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Sojowa świeca zapachowa BŁOGOSTAN kolekcja FEELINGS - Flagolie

 • Nuty głowy - to pierwsze zapachy jakie poczujesz zaraz po uniesieniu drewnianego wieczka/zapaleniu świecy i to właśnie na ich podstawie zdecydujesz o wyborze danej kompozycji. Zazwyczaj składają się z owoców lub kwiatów, a w BŁOGOSTAN są to: cytryna, malina i szafran. Nuty głowy, to zapachy bardzo intensywne, lecz ich zapach szybko zanika ustępując miejsca.. nutom serca!
 • Nuty serca - zwane też nutami środkowymi to zapachy, które poczujesz po 10 minutach od odpalenia świecy, gdy będą swobodnie wypełniać pomieszczenie łącząc się z nutami bazy, o których za chwilę! Nuty serca pełnią niezwykle istotną funkcję w kompozycjach zapachowych – nadają głębi i charakteru zapachowi. W świecy BŁOGOSTAN są to: róża, słodka wanilia oraz paczuli.
 • Nuta bazy - jak sama nazwa mówi stanowi podstawę dla danej kompozycji zapachowej, mimo, że nie są to nuty o największej intensywności to są one tłem dla wszystkich pozostałych użytych zapachów. W naszej świecy BŁOGOSTAN są to: drzewo cedrowe, piżmo i skóra.

Pamiętaj, że odczuwanie zapachu to kwestia mocno indywidualna, jedna osoba wyczuje słodycz, a dla drugiej osoby dana kompozycja okaże się być rześką, odświeżającą!

O kolekcji sojowych świec zapachowych Flagolie - Feelings

Kolekcja Feelings powstała przede wszystkim z myślą o uznaniu dla tradycji polskiego hutnictwa szkła w rzemieślniczym wydaniu. Szkło wykonane ręcznie prezentuje się niczym dzieło sztuki, a przy tym dzięki charakterystycznym detalom urzeka feerią rozmaitych barw, które w ciepłym świetle świecy mienią się niczym tęcza na niebie po letniej burzy.

Wspomnianą różnorodność kolorów, które wydobywają się ze szkła, dzięki wysiłkowi rzemieślników można bez wątpienia odnieść także do różnorodności uczuć i doznań, które drzemią w każdym człowieku i budzą się pod wpływem życiowych doświadczeń, przygód i osiągniętych celów.

Zapachy przywołują wspomnienia i potrafią oddziaływać na wyobraźnie. Dzięki nim możemy cofnąć się w czasie, na chwilę powrócić do przeszłości. Seria świec w ręcznie wykonanym szkle powstała nawiązując do uczuć, które towarzyszą nam każdego dnia. Kompozycje zapachowe kolekcji Feelings przywołują na myśl pełną gamę doznań, które przy blasku i zapachu świecy możemy przeżywać lub wrócić do nich w myślach. Ponadto oryginalny design stworzonych rzemieślniczymi metodami słoiczków sprawia, że świece zdobią pomieszczenie, w którym się znajdują, przyciągają wzrok oraz tworzą niepowtarzalny klimat.

Sojowa świeca zapachowa Flagolie - BŁOGOSTAN - cechy świecy:

 •  100% naturalny wosk sojowy
 • gramatura: 330 g
 • czas palenia: 60-72 h
 • wysokość: 9,5 cm
 • średnica: 9,5 cm
 • EAN: 5907471932647
 • czas palenia 60-72 godziny

Nuty zapachowe świecy BŁOGOSTAN kolekcja FEELINGS:

 • nuty głowy: cytryna, malina, szafran
 • nuty serca: róża, słodka wanilia, paczuli
 • nuty głębi: drzewo cedrowe, piżmo, skóra

: 3411
Brak w magazynie

16 inne produkty z tej kategorii: