Świece

Świece klasyczne, świece ozdobne oraz zapachowe, świeczki i podgrzewacze w wielu rodzajach znajdziecie w sklepie internetowym polskie swiece. Oprócz wysokiej jakości świec do restauracji czy gabinetów spa w naszym sklepie znajdziecie całą gamę świec ogrodowych. Nowością są świece ledowe, a doskonale w dekoracjach sprawdzają się świece pływające....

Świece klasyczne, świece ozdobne oraz zapachowe, świeczki i podgrzewacze w wielu rodzajach znajdziecie w sklepie internetowym polskie swiece. Oprócz wysokiej jakości świec do restauracji czy gabinetów spa w naszym sklepie znajdziecie całą gamę świec ogrodowych. Nowością są świece ledowe, a doskonale w dekoracjach sprawdzają się świece pływające.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Świece  Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Klasyczne

  Świece klasyczne to najczęściej poszukiwane świeczki przez właścicieli restauracji i gabinetów spa. Dzięki wysokiej jakości wykonania,doskonale nadają się również jako dodatek do stroików. W sklepie ze świecami polskie świece znajdziecie duży wybór zarówno świec klasycznych, stołowych jak i świec kul, Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.

 • Świece świąteczne

  Świece świąteczne, Bożonarodzeniowe i wielkanocne nadają wyjątkowy klimat świętom i poprzedzającym je dniom.Idealnie nadają się do stroików czy innych ozdobnych kompozycji. Świece świąteczne to również wyjątkowe kolory, kształty i zapachy. Świece na Boże Narodzenie zazwyczaj mają symbole świąteczne, takie jak choinki czy choćby gwiazdki. Dzięki nim ogień świecy niesie ze sobą ciepło do naszych domów. Warto więc na długo przed świętami przejrzeć naszą ofertę. Zapraszamy

 • Świece Ozdobne

  Świece ozdobne w sklepie internetowym polskie swiece, to wiele najrozmaitszych jak i unikatowych świec i świeczek. Swoją różnorodnością form i zapachów będą doskonale komponować się w każdym wnętrzu zarówno domu jak i hotelu czy restauracji. Prezentujemy tu świece klasyczne,świece w kształcie aniołków, pni drzew, jabłek, słoni, kotów, zapachowe. Są też świece ozdobione ziarnami kawy, suszonymi owocami, laskami cynamonu czy pięknymi morskimi muszelkami. Zapraszamy.

 • Świece zapachowe

  Świece zapachowe dostepne w sklepie polskie-swiece to wyjątkowa kolekcja. Oplata zmysły i powoduje ,że każdą świeczkę można zapalać po kilka razy. Znajdziecie u nas całą gama zapachów i rodzajów świec, od rustykalnych, poprzez świece w szkle aż po świece klasyczne i podgrzewacze zapachowe, które doskonale sprawdzają się w gabinetach spa.

 • Świece pływające

  Świece pływające są idealne aby podkreślić każdą wyjątkową chwilę. Doskonałe małe świeczki do kompozycji w szkle z wodą. Swiece pływające to wiele kolorów i rozmiarów. Aby wszystkie z nich poznać koniecznie sprawdzcie naszą ofertę w sklepie ze świecai.

  Zapraszamy

 • Świece Ogrodowe

  Świece ogrodowe i lampiony zdobywają w naszym sklepie internetowym coraz większą popularność. Przytulne i przepełnione delikatnym zapachem świeczki ,dodają blasku w ogrodzie i na balkonie. Doskonale oświetlają ścieżki, towarzyszą w biesiadach i romantycznych spotkaniach. Świece ogrodowe pięknie zdobią zarówno ogród jak i taras czy balkon. Wśród świec ogrodowych w sklepie polskie świece wybraliśmy tylko te, które jakością Państwa nie zawiodą.

  Zapraszamy

 • Świece na Halloween

  Świece ręcznie malowane, jedyne w swoim rodzaju, również malowane na zamówienia indywidualnych klientów na tę okazję. Można tu znaleźć latające czarownice, złowieszcze dynie, czarne koty oraz straszliwe drzewa na cmantarzyskach. Każda ze świec w tym dziale jest oryginalna, niepowtarzalna, wyjątkowa i kolorowa. Zapewniamy, że nie znajdziecie tu Państwo dwóch identycznych obrazków więc każdy produkt będzie Państwa osobistą dekoracją. Serdecznie polecamy.

 • Świece Walentynkowe

  Świece Walentynkowe doskonale podkreślają coroczne Święto Zakochanych. Świeczki dekoracyjne lub zapachowe to doskonały pomysł na dzień 14- lutego . W naszym Dziale Walentynkowym prezentujemy Państwu świece, które są doskonałą okazją do ustrojenia lub obdarowania ukoachanej osoby.

  Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.
  Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje.
  A. de Saint-Exupery

 • KOŃCÓWKI SERII
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów