Oleje i euro wkłady

Olej do świec, lampionów i zniczy ma coraz więcej zwolenników. Euro wkłady do lampionów Rade to nowa komfortowa metoda palenia świec, lamp i lampionów. Staranne dobranie składu oleju do świec sprawia iż może on być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Oryginalny Euro olej do świec nie niszczy płyt pomnikowych i można go bezpiecznie stosować zarówno na płytach granitu jak i marmuru. Największą zaletą jaką posiadają wkłady do lampionów jest komfort i bezpieczeństwo. Wkłady do lampionów i olej do świec zapewniają trwały płomień i większą trwałość na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Lampiony z wkładem mogą spełniać różne role, min rozświetlać ogród czy balkon. Oczywiście używając wkłady i oleje do lamp koniecznie trzeba zachować procedury bezpieczeństwa.

Oleje i euro wkłady  Jest 6 produktów.

Podkategorie

  • Euro wkłady

    Eurowkłady olejowe to innowacyjne rozwiązanie dla zniczy, lamp czy lampionów. Wkład olejowy posiada knot z włókna szklanego co zapewnia jednostajny i jasny płomień. Nie niszczy pomników, nie dymi i jest bezwonny. Produkt, ze względu na swoje wysokie parametry, może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

  • Euro i Uni olej

    Innowacyjne Uni i Euro oleje o wysokich parametrach spalania. Doskonałe do wszelkich rodzajów lamp i lampionów czy zniczy po wcześniejszym włożeniu euro wkładu. Uni Olej idealnie sprawdza się również w zimie ponieważ temperatura krzepnięcia wynosi -35 st C. Nie wydzielają dymu, są bezwonne i ekologiczne.

  • LAMPIONY I ZNICZE Z...

    Euro lampiony i znicze to innowacyjne rozwiązanie łączące piękno i wydajność produktu. Zastosowanie euro wkładów w zniczach czy lampionach daje możliwość optymalnego korzystania z produktu jak i zapewnia estetykę najwyższej klasy.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów