Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 128,00 zł

Left Banner

Oleje i euro wkłady

Olej do świec, lampionów i zniczy ma coraz więcej zwolenników. Euro wkłady do lampionów Rade to nowa komfortowa metoda palenia świec, lamp i lampionów. Staranne dobranie składu oleju do świec sprawia iż może on być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Oryginalny Euro olej do świec nie niszczy płyt pomnikowych i można go bezpiecznie stosować zarówno na płytach granitu jak i marmuru. Największą zaletą jaką posiadają wkłady do lampionów jest komfort i bezpieczeństwo. Wkłady do lampionów i olej do świec zapewniają trwały płomień i większą trwałość na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Lampiony z wkładem mogą spełniać różne role, min rozświetlać ogród czy balkon. Oczywiście używając wkłady i oleje do lamp koniecznie trzeba zachować procedury bezpieczeństwa.

Podkategorie

Aktywne filtry

Jest 6 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 128,00 zł

SKU: 1006

Euro OLEJ WKŁAD WIELOKROTNEGO UŻYTKU DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 0,2L

Euro wkład o pojemności 0,2l to doskonały produkt do zastosowania w różnego rodzaju zniczach, lampionach jak i lampach. Nie wydziela dymu ani zapachu. Można go stosować bez problemu w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Nie niszczy płyt pomnikowych z granitu czy marmuru, ponieważ został odpowiednio dobrany dla uzyskania bezpieczeństwa oraz prawidłowych parametrów palenia.

20,00 zł
SKU: 1005

Euro OLEJ WKŁAD WIELOKROTNEGO UŻYTKU DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 0,4L

Większa wersja Euro wkładu do lamp, lampionów czy zniczy o pojemności 0,4l.  Produkt jest opatentowaną kompozycją olejów, który może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Nie pozostawia brudnych śladów na przedmiotach, nie dymi oraz jest bezwonny. Nie niszczy płyt kominkowych z granitu czy marmuru. Knot z włókien szklanych daje jasne światło oraz długotrwałe spalanie.

20,00 zł
Uni OLEJ 1 L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 1 litr
  • Obecnie brak na stanie
SKU: 1009

Uni OLEJ 1 L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 1 litr

Uni Olej Rade o pojemności 1L to uniwersalny olej wysokiej jakości. Doskonały jako zapas do Euro wkładów do lamp, zniczy, lamp liturgicznych czy lampionów. Jest to olej przeznaczony do użytku w zimie. Temperatura krzepnięcia - 35 stC .  Jest bezwonny i nie dymi. Temperatura zapłonu 100 st C. Produkt ten jest opatentowaną kompozycją olejową. Preferowany do stosowania na zewnątrz.

28,00 zł
SKU: 1007

Uni OLEJ 5L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY, ŚWIEC Z WKŁADEM

Uni Olej Rade o pojemności 5L. Idealny do lamp liturgicznych, lampionów, zniczy. Doskonały zapas w praktycznym kanistrze. Produkt przystosowany do warunków zimowych. Temperatura krzepnięcia oleju wynosi - 35st C. Podlega recyklingowi. Nie posiada zapachu jak i nie wytwarza dymu. Preferowany do stosowania na zewnątrz..

128,00 zł
Euro OLEJ WKŁAD DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 1 L
  • Obecnie brak na stanie
SKU: 1008

Euro OLEJ 1 L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY

Euro Olej RADE o pojemności 1L to idealny produkt do napełniania Euro wkładów przeznaczonych do lamp, lampionów, świec liturgicznych czy zniczy. Opatentowana receptura olejowa zapewnia spalanie bez dymu i zapachu. Produkt ten jest produktem ekologicznym i podlega recyklingowi. Może być stosowany w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

26,89 zł
EURO olej 5 L do zniczy, lamp i lampionów
  • Obecnie brak na stanie
SKU: 1559

EURO olej 5 L do zniczy, lamp i lampionów

Nowość na rynku! EURO olej do zniczy, lamp i lampionów o pojemności aż 5 L! Olej idealnie sprawdzi się przede wszystkim do napełniania euro wkładów. Przeznaczony do zniczy, lamp, lampionów, a także świec liturgicznych. Opatentowana przez producenta receptura zapewnia spalanie bez zapachu i dymu. Produkt do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

EURO olej 5 L to produkt ekologiczny.

126,59 zł