Przeglądaj kategorie

Główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 128,00 zł

Left Banner

Euro i Uni olej

Euro i Uni olej

Innowacyjne Uni i Euro oleje o wysokich parametrach spalania. Doskonałe do wszelkich rodzajów lamp i lampionów czy zniczy po wcześniejszym włożeniu euro wkładu. Uni Olej idealnie sprawdza się również w zimie ponieważ temperatura krzepnięcia wynosi -35 st C. Nie wydzielają dymu, są bezwonne i ekologiczne.

Aktywne filtry

Jest 3 produktów.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 128,00 zł

SKU: 1009

Uni OLEJ 1 L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY 1 litr

Uni Olej Rade o pojemności 1L to uniwersalny olej wysokiej jakości. Doskonały jako zapas do Euro wkładów do lamp, zniczy, lamp liturgicznych czy lampionów. Jest to olej przeznaczony do użytku w zimie. Temperatura krzepnięcia - 35 stC .  Jest bezwonny i nie dymi. Temperatura zapłonu 100 st C. Produkt ten jest opatentowaną kompozycją olejową. Preferowany do stosowania na zewnątrz.

28,00 zł
SKU: 1007

Uni OLEJ 5L DO LAMP, LAMPIONÓW, ZNICZY, ŚWIEC Z WKŁADEM

Uni Olej Rade o pojemności 5L. Idealny do lamp liturgicznych, lampionów, zniczy. Doskonały zapas w praktycznym kanistrze. Produkt przystosowany do warunków zimowych. Temperatura krzepnięcia oleju wynosi - 35st C. Podlega recyklingowi. Nie posiada zapachu jak i nie wytwarza dymu. Preferowany do stosowania na zewnątrz..

128,00 zł
EURO olej 5 L do zniczy, lamp i lampionów
  • Obecnie brak na stanie
SKU: 1559

EURO olej 5 L do zniczy, lamp i lampionów

Nowość na rynku! EURO olej do zniczy, lamp i lampionów o pojemności aż 5 L! Olej idealnie sprawdzi się przede wszystkim do napełniania euro wkładów. Przeznaczony do zniczy, lamp, lampionów, a także świec liturgicznych. Opatentowana przez producenta receptura zapewnia spalanie bez zapachu i dymu. Produkt do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

EURO olej 5 L to produkt ekologiczny.

126,59 zł