Świece klasyczne

Świece klasyczne to najczęściej poszukiwane świeczki przez właścicieli restauracji i gabinetów spa. Dzięki wysokiej jakości wykonania,doskonale nadają się również jako dodatek do stroików. W sklepie ze świecami polskie świece znajdziecie duży wybór zarówno świec klasycznych, stołowych jak i świec kul. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.

Świece klasyczne  Jest 58 produktów.

Podkategorie

 • WALCE

  Świeca w kształcie walca to najczęściej wybierana świeczka do codziennego użytku. O jej przydatności decyduje w dużej mierze jakość. Dlatego wybraliśmy dla naszych klientów najlepsze świece na rynku. Charakteryzują się długim czasem palenia, oraz równomiernym wypalaniem. Bardzo ważne jest również to iż wypalają się do samego końca dzięki czemu dodatkowo z jakością wiąże się oszczędność.

 • WALCE XXL

  Duże świece WALCE XXL świetnie nadają się do lampionów i latarenek ogrodowych. Świece walce XXL dostępne u nas aż do rozmiaru 38 cm! Wśród świec XXL posiadamy także świece z trzema knotami, którze stworzą niepowtarzalną atmosferę przy rodzinnym stole, na grillu lub ogrodowym przyjęciu. Nasi klienci często zamawiają walce XXL na ślub i wesele oraz inne okazje.

  Tak duże, wysokie świece można ustawić na podstawce do świec, umieścić w ozdobnym lampionie lub szklanej latarence.

  Świece klasyczne walce XXL zawsze na czasie!

 • KULE

  Świece kule różnych kolorów i w wielu rozmiarach doskonale wspomagają inspiracje dekoratorów wnętrz oraz twórców stroików. Prezentują się niezwykle efektownie zarówno samodzielnie jak i w różnych zestawach. Wysokiej jakości świece wypalają się równomiernie co wydłuża ich czas użytkowania. Szczególną popularność zyskują swiece w kształcie kuli, połączone w zestawy.

 • ŚWIECE STOŁOWE

  Jeśli już dekorujemy stół, muszą się na nim znaleźć świece stołowe. Świeczki tego typu najczęściej z racji nazwy przyozdabiają stoły w restauracjach, hotelach ale i w domowym zaciszu. W naszej ofercie znajdziecie bardzo popularne świece stożkowe, ale również idealne na wyjątkowe okazje świece kręcone w najlepszych hurtowych cenach!

 • Zestawy świec

  Zestawy świec to głównie świece do dekoracji pomieszczenia i świece stołowe, zdobiące stół w domu czy restauracji. Świece w zestawie doskonale nadają się na stroiki świąteczne czy do spa. Pięknie wypełniają płominiem przestrzeń w pałacach, paląc się jasnym płomieniem delikatnie rozświetlając komnaty.

 • KWADRATY I TRÓJKĄTY

  Świece klasyczne o podstawie kwadratu lub trójkąta są idealnym rozwiązaniem do stworzenia dekoracji. Doskonałe do każdego wnętrza, pasujące na każdą okazję, dodadzą kunsztu, wytworności a zarazem elegancji i oryginalności. Chętnie kupowane przez hotele, restauracje, gabinety spa jak i indywidualnych klientów na uroczystości ślubne, komunijne czy cateringowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów