Przeglądaj kategorie

Główna

Left Banner

Lista produktów marki Nadzieja

Aktywne filtry

Nadzieja SKU: 3359_1

Świeca na komary - świeca antykomarowa CITRONELLA 2 szt 2x130 gram

Dwie duże świece zapachowe odstraszające komary o zapachu citronelli to idealny produkt do ogrodów czy na tarasy. Świece poprzez stopniowe uwalnianie aromatu, działają odpychająco na nieznośne owady. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki świec a każda z nich posada 3 knoty co sprawia, że aromat świecy jest bardziej intensywny. Świece przeznaczone są do użytku na zewnątrz.

16,00 zł
Nadzieja SKU: 3359_2

Świeca na komary - świeca antykomarowa DRZEWO CEDROWE 2 szt 2x130 gram

Dwie duże świece odstraszające nieznośne komary o zapachu drzewa cedrowego to idealny produkt na otwarte przestrzenie. Świetnie spełniają swoją rolę w ogrodach, na działkach, tarasach czy balkonach. Każda ze świec posiada 3 knoty co powoduje równomierne wypalanie się świecy oraz wzmaga ich aromat. Świece przeznaczone do użytku na zewnątrz.

16,00 zł
Nadzieja SKU: 3359_3

Świeca na komary - świeca antykomarowa LAWENDA 2 szt 2x130 gram

Dwie lawendowe duże świece odstraszające komary, idealne na tarasy, działki rekreacyjne, do ogrodów czy na balkony. Pomogą skutecznie odstraszyć nieproszonych gości. Każda ze świec posiada 3 knoty co powoduje lepsze jej spalanie oraz potęguje aromat. Świec nie należy używać w pomieszczeniach.

16,00 zł