Przeglądaj kategorie

Główna

Left Banner

Lampa katalityczna Ashleigh and Burwood - Peacock Feather - mała

AB1017

Lampa katalityczna Peacock Feather - Ashleigh & Burwood - ręcznie robiona lampa, mozaika z drobniutkich kawałeczków szkła - piękna,  elegancka i pożądana – nasze lampy zapachowe wypełnią Twój świat zapachem jak nic innego. Wykorzystując technikę spalania katalitycznego, nasze lampy zapachowe aktywnie oczyszczają i perfumują powietrze w domu, usuwając nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia. Używany w połączeniu z dowolnym zapachem do lampy Ashleigh & Burwood, możesz jednocześnie wypełnić przestrzeń swojego domu pięknym aromatem a jednocześnie oczyszczać powietrze!

block Brak w magazynie
Brak w magazynie
157,00 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood - piękna, elegancka i pożądana – nasze lampy zapachowe wypełnią Twój świat zapachem jak nic innego...

Wykorzystując technikę spalania katalitycznego, nasze lampy zapachowe aktywnie oczyszczają i perfumują powietrze w domu, usuwając nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia. 

Używane w połączeniu z dowolnym zapachem do lampy Ashleigh & Burwood, możesz jednocześnie wypełnić przestrzeń swojego domu pięknym aromatem a jednocześnie oczyszczać powietrze! Katalityczna lampa zapachowa dobrze radzi sobie również z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach jedzenia i zapach zwierząt.

Zapachowa lampa katalityczna Ashleigh & Burwood będzie również wspaniałym i niepowtarzalnym prezentem.

Unikalna, ręcznie robiona lampa jest zapakowana w stylowe pudełko kartonowe i zawiera malutki lejek do napełniania lampy, ulotkę z instrukcją dotyczącą montażu i użytkowania lampy. W zasadzie wystarczy przewiązać kokardą i już mamy prezent na dowolną okazję.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

JAK KORZYSTAĆ Z LAMPY ZAPACHOWEJ ASHLEIGH & BURWOOD? 

1. Postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Pamiętaj: uważaj, by olejek się nie przelał, a jeśli tak się stało, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje), by umożliwić nasiąknięcie knota wybraną kompozycją zapachową.

3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!

4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką!). W tym momencie lampa rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Dlatego, gdy lampa pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.

6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryj kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie. 

7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

Kupując zapachową lampę katalityczną otrzymują Państwo kompletną lampę z knotem i gasidłem, lejek umożliwiający napełnienie lampy dedykowanym olejkiem zapachowym (wkładem zapachowym), instrukcję obsługi w języku polskim.


Uwaga - lejek i instrukcja znajdują się pod plastikową wytłoczką zabezpieczającą lampę przed uszkodzeniem. Sama lampa jest przymocowana drucikiem do plastikowej wytłoczki. Należy najpierw ostrożnie wyjąć plastikową wytłoczkę z pudełka chwytając palcami za zagłębienia znajdujące się w narożnikach wytłoczki a następnie wysunąć ostrożnie do góry. Uzyskując dostęp z drugiej strony wytłoczki należy odwiązać drucik, który przytrzymuje lampę do wytłoczki. Po wykonaniu tej czynności można już bezpiecznie wyjąć lampę.

: AB1017
Brak w magazynie

16 inne produkty z tej kategorii: